Mladík chtěl skočit z mostu

Díky všímavosti policisty mimo službu a strážníkům nedošlo k nejhoršímu

úterý 21. června 17:43 , aktualizace 17:43

Městská policie Sebevraždy

Partner článku – Klimahome

      Včera krátce po půl druhé odpoledne si policista z oddělení Cizinecké policie procházející mimo službu centrem Plzně všiml mladíka stojícího za zábradlím mostu na křižovatce ulic Tyršova a U Prazdroje.
      Policista v obavě o mladíkův život na situaci upozornil nedaleko hlídkující strážníky, kteří k mladíkovi hned vyrazili, ten ale při jejich spatření ze zábradlí mostu slezl a ujel na skateboardu do Pallovy ulice. Strážníci se chtěli ujistit, že je mladík v pořádku a po chvíli ho našli v Pallově ulici sedět na chodníku. "Mladý muž se dal se s hlídkou do hovoru, přičemž přiznal, že kvůli osobním problémům chtěl skočit z mostu," popsala tisková mluvčí strážníků.
      Do příjezdu záchranářů se o mladíka postarali strážníci společně s policisty, kteří dorazili vzápětí. Po vyšetření byl mladík sanitním vozem transportován psychiatrické oddělení Fakultní nemocnice Lochotín. 

Foto ilustrační

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.