Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Mladík loupil ozbrojen nůžkami

Teprve osmnáctiletý muž byl obviněn hned ze tří trestných činů

15. listopadu 2022 13:23

Loupež

Partner článku – Alfa Tactical

     Opravdu pořádně si život zkomplikoval teprve osmnáctiletý mladík z Karlových varů.

     Ten nejprve na konci října v odpoledních hodinách na zastávce autobusu v Karlových Varech oslovil neznámého muže, kterému začal vyhrožovat nůžkami a požadovat po něm peníze. "Poškozený mu měl sdělit, že u sebe žádné peníze nemá, že má pouze kartu do bankomatu. Obviněný muž mu měl nadále vyhrožovat fyzickou újmou a tak spolu odešli k bankomatu, kde poškozený vybral dva tisíce korun, které osmnáctiletému muži předal. Ten poté z místa odešel," popsal tiskový mluvčí policie.

     O několik dní později se oběť i mladý lupič náhodou potkali v jednom z barů v Karlových Varech, kde došlo k dalšímu konfliktu. "Mladý muž měl poškozenému sdělit, že ví, že celou věc oznámil na policii a začal mu vyhrožovat fyzickou újmou, pokud oznámení nestáhne. Do toho se měl vložit kamarád poškozeného, kterému měl následně začít osmnáctiletý muž také vyhrožovat fyzickou újmou," uvedl mluvčí policie. 

     Policisté se oznámenými případy samozřejmě zabývali a mladého lupiče se jim podařilo vypátrat, zadržet a nyní již i obvinit z několika trestných činů.
     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve osmnáctiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu Loupeže, zločinu Vydírání a přečinu Nebezpečného vyhrožování," doplnil mluvčí policie s tím, že v případě prokázání viny hrozí osmnáctiletému muži trest odnětí svobody až na deset let. 

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.