Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"Rychle jsem utíkal, řeku přeplaval, v křoví se zamaskoval, ale s tím blbým psem jsem nepočítal!"

Copper uprchlíka vypátral, vyštěkal a přesvědčil, že by to už neměl dál protahovat

15. září 2023 14:58 , aktualizace 19:45

Zadržení pachatele Zvířata

Partner článku – Policie ČR


     V pondělí 11. září dopoledne si hlídka policistů u garáží na sídlišti Zlatý vrch v Chebu všimla mladého podezřele se chovajícího muže, který stál poblíž motocyklu. Že policisté měli velmi dobrý odhad, se potvrdilo, když mladík policisty spatřil, okamžitě totiž začal z místa utíkat.

     Policisté se za ním pochopitelně vydali, ale podezřelý skočil do řeky Ohře, přeplaval k ulici Na Hrázi a před policisty se v členitém prostoru ukryl.

     Na místo byly povolány další hlídky a také policejní psovod se služebním psem Copperem.

      Psovod s Copperem propátrával především těžce přístupný terén u břehu řeky i v blízké okolí. Netrvalo dlouho, pes hledaného muže nalezl jak se ukrývá pod keřem a nacvičeným štěknutím na jeho polohu upozornil svého pána.

     Mladému muži překvapivě rychle došlo, že velice zuřivě tvářící se pes přímo baží po svolení psovoda, aby si ho mohl jít do křoví ochutnat, takže nekladl odpor a naopak s policisty velice snaživě spolupracoval.

     "Jednalo se o třiadvacetiletého muže, který byl na místě policisty zadržen. Lustrací poté policisté zjistili, že mladík je v celostátním pátrání, protože na něj byl na konci srpna vydán souhlas se zadržením," uvedl tiskový mluvčí policie s tím, že po zadržení policisté muže převezli na obvodní oddělení k dalším úkonům.

Foto PČR

Policie ČR

Hledáte zajímavou práci? Práci doslova 158x jinak? Chcete náborový příspěvek až 150.000? Tak tato nabídka je přesně pro vás!