Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mladík se s autem několikrát převrátil přes střechu

U dopravní nehody zasahují všechny záchranné složky

18. srpna 2023 11:36 , aktualizace 13:04

Nehody Záchranáři


    Dnes před půl jedenáctou dopoledne došlo za Úněšovem u odbočky na Čbán k vážné dopravní nehodě, během které osobní vůz jedoucí vysokou rychlostí vyletěl ze silnice a dopadl do pole, kde se několikrát převrátil přes střechu.

    Z místa bylo hlášeno zranění mladého řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si převzali do péče zraněného mladíka.

    "Z místa transportujeme muže narozeného v roce 2004 se středně těžkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.

     Okolnosti nehody šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 2004 jel s osobním vozidlem tovární značky Audi TT po silnici II. třídy č. 193 od Nečtin na Úněšov. Při projetí pravotočivé zátočiny nepřizpůsobil rychlost jízdy a poté na přímém úseku komunikace najel na pravou krajnici, kde narazil do dopravní značky. Dále vyjel mimo komunikaci, kde se s vozidlem několikrát převrátil přes střechu a zůstal s vozidlem stát v pozici na kolech, "popsala tisková mluvčí policie s tím, že řidič měl negativní dechovou zkoušku na alkohol a policisté se nehodou dále zabývají Škoda na vozidle a na dopravní značce byla vyčíslena na 110 tisíc korun.

Foto: HZS

 KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.