Mladíka z okna stáhli na poslední chvíli

Pod vlivem léků a alkoholu mladík vyhrožoval sebevraždou

Partner článku – Mraknet

     Včera v podvečer vyjížděli strážníci na Slovany k oznamovateli, který hlídku žádal o doprovod do bytu jeho syna, se kterým má problémy. "Při vstupu do domu byl slyšet křik a mladý muž, kterého oznamovatel označil jako svého syna, začal před hlídkou utíkat," uvedla tisková mluvčí strážníků. Strážníci následovali otce do bytu, kde již jeho syn seděl v otevřeném okně a křičel, že vyskočí. Naštěstí se mladíkovu otci podařilo na sebe upoutat jeho pozornost a strážníci se tak dokázali k muži v okně přiblížit, zachytit ho a vtáhnout zpět do bytu. "Následně mladý muž vypověděl, že požil léky proti úzkosti, které zapil větším množstvím alkoholu," doplnila mluvčí strážníků.
      Vzhledem k tomu, že muž jevil silné známky intoxikace, byli na místo přivoláni záchranáři, kteří si muže převzali k dalšímu ošetření a převozu do nemocničního zařízení.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.