Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Motocyklista, který způsobil vážnou dopravní nehodu a poté ještě napadl záchranáře, skončil ve vězení

Recidivista způsobil zranění sedmi lidí a byly u něj nalezeny drogy - policie ho obvinila hned ze tří trestných činů

Autor: Jana Holá pondělí 13. května 13:07 , aktualizace 13:22

Drogy Napadení Nehody

Partner článku – Alfa Tactical


     O vážné dopravní nehodě, ke které došlo v sobotu 11. května, jsme vás samozřejmě již informovali. Pro připomenutí, řidič motocyklu nedal při vjíždění na hlavní silnici přednost osobnímu vozu, následkem čehož došlo k jeho čelnímu střetu s protijedoucím autem.
     Při dopravní nehodě došlo ke zranění sedmi osob a motocyklista, který měl zákaz řízení, ještě napadl posádku zdravotnické záchranné služby. V nemocnici pak u něj byly nalezeny dva sáčky s pervitinem a následně byl místěn do policejní cely.

     "Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem zahájil policejní komisař z územního odboru Plzeň - venkov trestní stíhání dvaatřicetiletého muže jako obviněného ze spáchání přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, přečinu výtržnictví v souběhu s přečinem ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu a přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání," uvedla dnes mluvčí policie s tím, že dnes byl obviněný muž dodán do výkonu trestu, ke kterému byl odsouzen za předchozí trestnou činnost.


O případu jsme podrobně informovali v článku:

Motocyklista způsobil vážnou dopravní nehodu, měl u sebe pervitin a v závěru ještě napadl záchranáře

     V sobotu před desátou hodinou dopoledne došlo na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary u Nové Hospody k dopravní nehodě, během které došlo ke střetu auta s motocyklem a následnému čelnímu střetu dvou osobních vozů.

     Nehoda byla hlášena se zraněním, takže na místo vyjely všechny záchranné složky a silnice musela být zcela uzavřena více než na hodinu.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, zatímco záchranáři převzali zraněného motorkáře, což se ale neobešlo bez závažných komplikací. Muž byl mimořádně agresivní, velmi vulgární, napadal lékaře záchranářů a mimo jiné ho i kopl do hrudníku.

     "My jsme z místa dopravní nehody transportovali tři mladé slečny se středně těžkými zraněními na Emergency a Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň a další tři osoby jsme po vyšetření s lehkými zraněními ponechali na jejich žádost na místě s tím, že jejich transport do nemocnice nebyl nutný.
     Dalšího muže narozeného v roce 1992 jsme transportovali na Urgentní příjem téže nemocnice s lehkým zraněním. Na váš dotaz mohu potvrdit, že tento muž byl na naše posádky značně agresivní a došlo z jeho strany i k fyzickému napadení našeho lékaře,"
 uvedla nám mluvčí záchranářů a zároveň potvrdila informace o napadení svých kolegů.

     Podle svědků vjel motocyklista na stroji Kawasaki do křižovatky z vedlejší silnice vedoucí od Čemin a nedal tak přednost projíždějícímu vozu BMW, jehož řidič se mu pokusil vyhnout, ale i přesto došlo k bočnímu střetu mezi autem a motocyklistou. Následně přejelo BMW do protisměru, kde se ještě čelně střetlo s protijedoucím Audi.

     Podle našich informací bylo později při prohlídce u motocyklisty, který měl platný zákaz řízení, nalezeno v ponožkách několik gramů pervitinu.

        "Řidič motocyklu Kawasaki narozený v roce 1992 jel ve směru jízdy od Čemin a podle dosud zjištěných skutečností při vjíždění na hlavní pozemní komunikaci nedal přednost vozidlu BMW, které řídil muž narozený v roce 2002. Došlo ke střetu, následkem kterého vyjelo vozidlo BMW do protisměru, kde se střetlo s vozidlem Audi jedoucím od Plzně.

     Dechové zkoušky řidičů byly negativní, u řidiče motocyklu byl nařízen odběr biologického materiálu. Šetřením policisté zjistili, že řidič motocyklu má vysloven platný trest zákaz řízení všech motorových vozidel. Příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se dopravní policisté nadále zabývají.
     Na místě události došlo k napadení posádky ZZS ze strany motocyklisty a dále u něj byly nalezeny pytlíčky s krystalickou hmotou bílé barvy. Věc si proto převzali kriminalisté z územního odbor Plzeň – venkov,"
 doplnila informace mluvčí policie.


   

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.