Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

A opět nádraží, tentokrát agresor skončil v poutech

Muž napadal cestující u nádraží, převrátil stůl a jiného muže srazil na zem

Autor: Karel Aleš pondělí 18. března 18:49 , aktualizace 21:16

Alkohol Městská policie Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     V pátek před čtvrtou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci na oznámení o muži, který na palubě Hamburk u Hlavního vlakového nádraží v Plzni napadal ostatní osoby a hrubě narušoval veřejný pořádek.

     "Na místě se k hlídce přihlásila oznamovatelka, která uvedla, že ji dotyčný slovně napadal, převrátil stůl, u kterého seděla se svými přáteli, a jednoho z mužů shodil ze židle. Slova ženy potvrdil i kamerový záznam a další svědci na místě," popsala tisková mluvčí městské policie.


     Zjevně opilý muž se strážníky odmítal spolupracovat a byl nejen vulgární, ale i agresivní.
     "Dechová zkouška ukázala u pětapadesátiletého muže 1,90 promile alkoholu. Hlídka na místě rozhodla o převozu dotyčného na protialkoholní záchytnou stanici, a jelikož dotyčný prohlásil, že má u sebe věc, která může být považována za zbraň, byl vyzván, aby se podrobil bezpečnostní prohlídce před převozem. Muž však kladl aktivní odpor a strážníci museli použít donucovací prostředky a následně muže spoutat, aby bylo možné bezpečnostní prohlídku provést a muže posadit do služebního vozidla," doplnila mluvčí městské policie s tím, že je muž momentálně podezřelý ze spáchání čtyř přestupků a ze svého jednání se bude zodpovídat správnímu orgánu.


O jiném případu na tomto nádraží jsme informovali naposledy minulý týden:

A další nechutnosti, tentokrát na toaletách

     V úterý před desátou hodinou večer se na strážné bezpečnostní služby Indus střežící vestibul Hlavního vlakového nádraží v Plzni obrátila s žádostí o pomoc žena obsluhující toalety. Na dámských záchodech totiž přistihla mladíka, který si právě injekčně aplikoval drogu a následně začal masturbovat.

     Obsluha toalet sice zareagovala okamžitě a aby zabránila případnému obtěžování žen, informovala strážné, ale mladý muž mezitím z toalet uprchl.

     Strážní ihned začali po snědém mladíkovi malého vzrůstu v černém oblečení pátrat v prostorech celého nádraží. Zároveň také na místo dorazily i hlídky městské policie a začaly prohledávat okolí nádraží. Bohužel až do vydání tohoto článku se muže zadržet nepodařilo. 


     O jiném pořádně nechutném případu jsme pak informovali ve čtvrtek 7. března, kdy strážníci městské policie u Paluby Hamburk vedle hlavního nádraží v Plzni řešili pořádně nechutně se chovající ženu.

Další nechutnosti u Hlavního vlakového nádraží v Plzni

     Hlídka dopravní skupiny během své činnosti zahlédla ženu, jak bezostyšně močí přímo před stánkem s občerstvením a mezi procházejícími lidmi.


     Strážníci jednak pětapadesátiletou ženu donutili, aby znečištěné místo po sobě uklidila, a samozřejmě i zkontrolovali její totožnost. Během toho zjistili, že je na ni vydán příkaz k zatčení, a tak ji rovnou odvedli na oddělení policie na Anglickém nábřeží.


     O tristní situaci na Hlavním vlakovém nádraží Plzeň, kde množství bezdomovců či narkomanů pravidelně obtěžuje cestující, jsme již informovali opakovaně, výjimkou nebyla ani distribuce a aplikace drog přímo mezi procházejícími lidmi či vyhrožování násilím prodavačům ve stáncích.

Peklo na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni 

     Pojďte se podívat na videa ze začátku toku 2023, která ukazují, co se na Hlavním nádraží v Plzni každodenně děje

Co vše ve videu uvidíte?

1)  Každodenní rvačky před procházejícími cestujícími.

2)  Své si na nádraží užijí i prodavači v obchůdcích, včetně těch nových na Palubě Hamburk. Jeden z případů, kdy bezdomovci na začátku ledna obtěžovali obsluhu stánku a vyhrožovali muži zabitím, zachytila na video právě jedna z prodavaček.

3) Každodenním koloritem jsou zde těžce opilí nebo zfetovaní lidé, často pomočení či pokálení.

4)  "Je libo pervitin?" S drogami se obchoduje přímo před lidmi, zde už to ale zřejmě nikoho nepřekvapí, protože narkomané s drogami kšeftují přímo mezi procházejícími cestujícími.

5) Příprava drogy a následná její aplikace do lýtka narkomana. Kolem procházející lidé včetně dětí narkomanům zjevně nijak nepřekáží.Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.