Foto

Až na samé dno...

Uživateli pervitinu kdysi doma vybouchla varna, takže se stal bezdomovcem a včera mu nocleh zrovna moc nevyšel

6. července 2021 17:24 , aktualizace 19:00

Partner článku – TUEBOR General Service

     V noci na dnešek, před čtvrtou hodinou ráno, si pracovník kamerového dohledu obchodního domu Hornbach v Plzni v ulici U Prazdroje všiml podezřelého muže, který se pohyboval u zásobovací rampy obchodu. Pracovník tedy na místo vyslal hlídku Bezpečností služby Tuebor General Security, která dorazila během několika minut.
     V momentě, kdy hlídka přijela, se ale už podezřelý muž na rampě nenacházel. Strážný tedy prohledal přilehlé skladové prostory, kde nalezl muže, který mezitím poškodil zde uskladněné zboží a rozhodl se přenocovat v zahradním altánku. Strážný chtěl na místo přivolat policii, muž ale na ni odmítl počkat, choval se agresivně a pokusil se utéct směrem do kolejiště seřaďovacího nádraží.
     Strážný o celé situaci telefonicky informoval policii, prchajícího muže sledoval a po telefonu naváděl hlídky, které na místo rychle dorazily. Díky společné spolupráci byl muž narozený roku 1982 zajištěn, převezen zpátky na místo činu, kam byla povolána odpovědná osoba zastupující společnost Hornbach. Mezitím policisté také zjistili, že muž je v celostátním pátrání za majetkovou činnost.

Byt jsem si vypálil, takže spím, kde se dá

     Zadržený muž je policii dobře známý, jde o recidivistu a dlouhodobého uživatele i vařiče pervitinu. My o něm již v minulosti informovali, když mu zřejmě během vaření pervitinu doma vybouchla varna. Byt se tak stal neobyvatelným a z muže je nyní bezdomovec, který spí, kde se dá.


 


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost