Muž odsouzený za pokus o vraždu napadl pumpařku

Opilý útočník nedávno propuštěný z vězení ženu obtěžoval skoro hodinu

13. června 2018 13:46 , aktualizace pondělí 11. února 15:07

Alkohol Napadení

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V sobotu 5. května hodinu po půlnoci vstoupil do čerpací stanice na okraji Klatov muž, který neměl v úmyslu tankovat, ale spíš ukojit své touhy. Ihned po příchodu začal totiž obtěžovat pětačtyřicetiletou pumpařku.
     "Muž natlačil za pult obsluhující ženu a postupně se jeho agresivita zvyšovala, protože zatahal ženu za vlasy, dále vyhrožoval a požadoval i sex," popsala útok mluvčí policie. Nám se podařilo zjistit, že žena peklo, kdy jí muž chytal za ruce nebo pozadí, snažil se jí líbat a cpal její hlavu ke svému rozkroku, musela prožívat téměř hodinu, než přijel na pumpu zákazník, který útočníka vyplašil a pak ještě přivolal policii.
     Přivolaná hlídka policie útočníka podle popisu vypátrala a zadržela do pěti minut a ukázalo se, že žena na pumpě byla ve skutečném nebezpečí. Útočník totiž teprve nedávno vyšel z vězení, kde si odpykával desetiletý trest za pokus o vraždu, kdy po hádce jiného muže bodl nožem do hrudi a napadený tenkrát přežil pouze díky rychlé lékařské pomoci.
     "Třiačtyřicetiletý muž se podrobil dechové zkoušce na alkohol, která vyšla pozitivně s výsledkem 1,6 promile. Ve zkráceném přípravném řízení převzal sdělení podezření z přečinu omezování osobní svobody," dokončila tisková mluvčí policie s tím, že útočník je vyšetřovaný na svobodě.

Foto ilustrační


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.