Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Na dálnici D5 narazilo další vozidlo do kamionu

Osobní vozidlo po nárazu do kamionu skončilo ve svodidlech

Autor: Petr Novák čtvrtek 18. dubna 11:08 , aktualizace 11:24

Dálnice Doprava Nehody

Partner článku – Inter distribution


     Dnes dopoledne po desáté hodině došlo na 101. kilometru dálnice D5 ve směru z Rozvadova na Plzeň k další dopravní nehodě, během které skončilo osobní vozidlo BMW po nárazu do kamionu ve svodidech.

     Podle mluvčího hasičů se tato nehoda obešla bez zranění.

     Hasiči na místě zajišťují prostor nehody a provádějí protipožární opatření. 

     Nehodu v tuto chvíli stále ještě šetří policisté, čekáme na jejich zprávu a po jejím obdržení informace samozřejmě doplníme.

Foto: svědek nehody a hasiči


O velice podobné nehodě, ke které došlo včera večer dokonce nedaleko tohoto místa, jsme dnes již informovali:

Ke střetu osobního vozu s kamionem musel vzlétnout i vrtulník LZS

     Včera krátce po půl sedmé večer došlo na 111. kilometru dálnice D5 v úrovni Kladrub u Stříbra ve směru na Plzeň k vážné dopravní nehodě, během které se střetl osobní vůz s kamionem.

      Z místa bylo hlášeno vážné zranění, takže k nehodě vyjely nejen všechny pozemní záchranné složky, ale vzlétl i vrtulník letecké záchranné služby.

      Hasiči zajistili místo nehody, po předání zraněných záchranářům uklidili trosky na dálnici a pomohli s jejím zprůjezdněním. "Záchranáři na místě ošetřili muže, který utrpěl povrchová zranění a ponechán na místě. Žena utrpěla středně těžká zranění a při vědomí byla transportována cestou LZS na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

      Jak k nehodě došlo popsal tiskový mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1990 s vozidlem Dacia Dokker předjížděl v levém pruhu nákladní soupravu, nicméně nepřizpůsobil rychlost stavu vozovky, dostal s vozidlem na zasněžené vozovce smyk a narazil do vpravo jedoucí nákladní soupravy řízené řidičem narozeným v roce 2001. V osobním vozidle cestovaly celkem čtyři osoby, alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou. Dále se nehodou budou zabývat policisté z dálničního oddělení Ostrov u Stříbra."

     Dálnice byla ve směru z Rozvadova na Plzeň po dobu zásahu asi na hodinu uzavřena.

Foto Hasiči, policie

Inter distribution

Prodejce špičkových značkových klasických i farmářských skleníků a doplňků k nim - přímý dovozce. Vše pro zavlažování skleníků i zahrad. Poradenství a servis.