Foto

Na Klatovské třídě byl nalezen Vietnamec s useknutou rukou

Zda je amputace následkem nehody či trestné činnosti šetří policie

20. června 2018 21:17

Cizinci Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Hrůzné divadlo se dnes v podvečer odehrálo na Klatovské třídě v Plzni, kde se podle svědků pohyboval Vietnamec s useknutou rukou v tašce.

     "Na linku 158 bylo nahlášeno, že na Klatovské třídě u náměstí Míru byl nalezen cizí státní příslušník s useknutou rukou," popsala nám tisková mluvčí policie a uvedla, že na místo v krátké době dorazili policisté OHS, kteří muže bez ruky nalezli a přivolali mu pomoc.

     "Muž cizí státní příslušnosti utrpěl ztrátové poranění horní končetiny, která byla zcela amputována. Zraněný muž byl transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín a odtud letecky na specializované pracoviště v Praze," řekl nám tiskový mluvčí záchranářů.

     Podle záchranářů si muž pomoc volal už z Blovic. Ještě během cesty ale záchranářům linka 112 zrušila výjezd s tím, že zraněného na ošetření veze někdo jiný. Později byli záchranáři voláni na Klatovskou třídu v Plzni.

     Proč jel muž s takto rozsáhlým zraněním z Blovic do Plzně osobním vozem a hlavně jak k jeho zranění došlo teď šetří policie. Vše zatím komplikuje jazyková bariéra.
     "Zraněný muž se narodil v roce 1968. Případem se dále zabýváme a zjišťujeme veškeré okolnosti," doplnila tisková mluvčí policie.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…