Na policii od pondělí již jen v roušce!

"Chceme chránit nejen sebe, ale i návštěvníky," vzkazují policisté

neděle 16. srpna 20:27 , aktualizace 20:28

     V souvislosti s pátečním uzavřením Obvodního oddělení Policie ČR v Plzni na Slovanech kvůli nákaze COVID 19, psali jsme zde, policisté žádají všechny návštěvníky, aby v budovách Policie ČR v Plzeňském kraji používali roušky. 

     "Policisté zajišťují vaši bezpečnost v celém Plzeňském kraji a musí být neustále připraveni v případě potřeby zakročit a pomoci, a proto chceme v našich řadách preventivně snížit riziko nákazy, abychom mohli být vždy k dispozici.
      Naše policejní oddělení jsou místy, kde dochází k větší fluktuaci osob a my bychom rádi efektivně eliminovali případné riziko šíření viru. Proto prosíme veřejnost, aby z preventivních důvodů, pokud musí vstupovat do budov Policie České republiky v Plzeňském kraji, od pondělí 17. srpna používala na ústa a nos ochranné prostředky. Jedná se o preventivní opatření, které má ochránit nejen policisty, ale i naše návštěvníky. Z toho důvodu budou i policisté používat ve vnitřních prostorách roušky,"
uvedla dnes mluvčí policie s tím, že policisté děkují veřejnosti za respektování tohoto preventivního opatření a vzkazují: "Tím, že chráníte nás, můžeme my chránit vás!"