Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Totožnost obou mužů je již policistům známa

Policisté děkují veřejnosti za pomoc

25. května 2021 10:35 , aktualizace středa 26. května 15:45

Aktualizace:

      Totožnost obou mužů je již policistům známa, oba se ve zveřejněné pátrací relaci poznali a přihlásili se na policii. Policisté děkují veřejnosti za získané poznatky. 

Původní článek:

      Kriminalisté šetří okolnosti možného spáchání deliktu majetkového charakteru, ke kterému došlo v sobotu 24. dubna na Chodském náměstí v Plzni. Policisté pátrají po totožnosti osob, které na místě veřejnosti přístupném, konkrétně na nástupním ostrůvku tramvajové zastávky, nabízely k prodeji mobilní telefony, které mají pocházet z trestné činnosti.
      Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie, na kterých jsou zachyceni dva podezřelí muži. Výrazným markantem u jednoho z mužů je tetování na levé straně krku.

      Kriminalisté hledají další možné svědky, kteří mohli být neznámými osobami osloveni s nabídkou mobilního telefonu k prodeji, aby se policistům přihlásili.
      Policisté také  žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.