Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Tatra při havárii přerážela stromy

Při vyhýbání se protijedoucímu traktoru vyjel řidič ze silnice

3. října 2019 10:57 , aktualizace 11:59

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K havárii nákladního vozu Tatra došlo na silnici 19 u Žákavy včera před polednem, když se řidič nákladního vozu míjel s protijedoucím traktorem s vlekem, který zastavil, aby mu dal přednost.
     "Při míjení najel řidič nákladního vozu narozený v roce 1987 na krajnici a sjel do příkopu," popsala tisková mluvčí policie.
     Nákladní vůz příkopem pokračoval několik desítek metrů a porážel při tom několik stromů, které popadaly na silnici a částečně jí zablokovaly. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky.
     Řidič při havárii utrpěl zranění, do péče si ho převzali záchranáři a po ošetření ho transportovali do nemocnice.
     Hasiči zajistili místo události a uvolnili silnici od popadaných stromů.
     Vozidlo z příkopu poté musela vyprostit specializovaná firma.

Foto: KP a HZS

 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!