Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Nákladní vůz srazil ženu

Chodkyně byla po střetu s náklaďákem transportována do nemocnice

27. listopadu 2019 17:59 , aktualizace 17:59

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před půl čtvrtou odpoledne došlo na křižovatce Slovanské třídy a Mikulášského náměstí v Plzni k dopravní nehodě, při které nákladní automobil Iveco jedoucí směrem na Slovany srazil chodkyni.
     "Třiašedesátiletý řidič srazil třiapadesátiletou ženu, která do vozovky měla vstoupit na zelenou. Přesná příčina a průběh střetu je předmětem šetření," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že požití alkoholu bylo u obou účastníků vyloučeno dechovými zkouškami. Svědci i nám potvrdili, že žena do vozovky vstoupila na zelenou a těsně před místem určeným pro přecházení, které se v případě činnosti semaforů bere stejně jako přechod.
     Žena při střetu utrpěla zranění, se kterým byla transportována do nemocnice.
    Policisté na místě šetří přesnou příčinu a průběh nehody.

     Jen o několik desítek metrů dál došlo včera ke sražení neopatrně přebíhajícího chodce včera:

Muž vstoupil do cesty jedoucímu vozu

Muž vstoupil do cesty jedoucímu vozu

26. 11. 2019, 17:41, aktualizace 26. 11. 2019, 18:50

Po střetu chodec skončil v péči záchranářů 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!