Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

S téměř čtyřmi promile je nebezpečná i cesta z nákupu

"Měl jsem jen dvě piva," tvrdil muž zakrvácený od hlavy až k patě

Autor: Karel Aleš středa 3. dubna 16:05 , aktualizace 17:33

Alkohol Městská policie

Partner článku – Ski klinovec


     Strážníci městské policie jsou v rámci své služby vybaveni a vycvičeni i pro případy, kdy je třeba pomoci zraněným. O tom se ve čtvrtek 28. března před šestou hodinou večer přesvědčil i muž, který poněkud přecenil své alkoholem oslabené síly a vyrazil na nákup.


     Strážníci byli k muži přivoláni, když celý zakrvácený seděl na ulici s hlubokou řeznou ranou na ruce. "Muž dle vlastních slov měl dvě piva, cestou z práce se stavil na nákup a po cestě domů s ním upadl. V nákupní tašce se mu rozbila sklenice a střepy z ní muže ošklivě pořezaly na ruce," popsala nám zásah mluvčí městské policie.

     Strážníci neváhali a pomocí materiálu ze zdravotnického batohu, kterým jsou jejich hlídkové vozy vybaveny, muži zastavili krvácení a přivolali záchranáře, kteří zraněného převzali a transportovali do nemocnice.

     Ukázalo se také, že muž strážníkům neuvedl celou pravdu, když tvrdil, že měl pouze dvě piva. "Strážníci u zraněného provedli dechovou zkoušku s výsledkem 3,77 promile alkoholu," doplnila mluvčí městské policie.
     

Video MP

Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.