Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Konflikt na Americké třídě v Plzni

"Řval tam, že ho zrovna pustili z vězení, a že si to s tím druhým vyřídí," popsali nám svědci a poskytli i video

Autor: Petr Novák středa 8. května 14:12 , aktualizace 14:30

Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     Včera kolem páté hodiny odpoledne došlo na Americké třídě v Plzni na zastávce U Práce k velice hlasitému konfliktu několika osob. Podle svědků zde agresivní muž napadal druhého a žena, která napadeného doprovázela, se pokoušela útoku zabránit.
     "Řval tam, že ho zrovna pustili z vězení, a že si to s tím druhým vyřídí. Podle všeho si ta žena zatímco seděl našla jiného a on z toho moc nadšený nebyl," popsala nám svědkyně a pokračovala: "Pořád jim nadával a strkal do nich, až se jim podařilo nastoupit do trolejbusu, jenže on je ale následoval i tam."


     Svědci události měli strach, že by konflikt mohl vygradovat v násilnou konfrontaci a na místo proto přivolali policii. K události proto okamžitě vyjelo několik hlídek od případu pobodání ženy v Křižíkových sadech, o kterém jsme informovali zde.

     Policisté celou trojici zajistili na zastávce Mrakodrap, kde začali zjišťovat co se stalo a poté jednání muže na místě vyřešili. Během výše popsaného konfliktu nedošlo ke zranění osob.

     

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.