Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Žena, kterou včera pobodali v Křižíkových sadech, v noci zemřela

Přinášíme další podrobnosti vraždy, ke které došlo ve tři odpoledne v centru Plzně

Autor: Petr Novák středa 8. května 16:28 , aktualizace 22:05

Bezdomovci Cizinci Smrt Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


Smrt ženy

     Včera jsme informovali o pobodání ženy v Křižíkových sadech v Plzni a slíbili vám, že případ budeme dál sledovat. Začneme asi tou nejdůležitější a zároveň nejsmutnější informací. Žena narozená v roce 1980 je mrtvá.

     Sice jsme večer informovali o naprosto neuvěřitelné práci lékařů ve Fakultní nemocnici Plzeň, kterým se podařilo pobodanou ženu, které již měla zástavu srdce, oživit a po několikahodinové operaci udržet naživu. Bohužel ale nůž poškodil vnitřní orgány břicha a ženina zranění byla natolik vážná, že i přes veškerou snahu zdravotnického personálu se její stav začal opět horšit a nakonec utrpěným zraněním podlehla.

     Každopádně lékař, který nás včera o oživení ženy informoval, označil práci svých kolegů za malý zázrak a tak jim, i když žena nakonec nepřežila, patří naše obrovské poděkování a uznání.

Podívejte se, jak to včera na místě vraždy vypadalo


Co se na místě stalo

     Podle svědkyně, která místem procházela bezprostředně po činu, na lavičce seděli bezdomovci a říkali, že ten č..ák co to udělal, už zdrhá, zatímco tam nějaká žena křičela, tato svědkyně sebou ale měla děti, takže z místa konfliktu raději rychle odešla.

     Podle zdroje, který znal vraha i jeho oběť, oba Slováky, proběhl konflikt po předchozí hádce a útočník měl být značně opilý. Podle tohoto zdroje policie podezřelého zadržela a nyní by se měl nacházet v policejní cele. To však mluvčí policie zatím oficiálně nepotvrdila.


Původní článek:

V Křižíkových sadech v Plzni před chvílí pobodali ženu

     Včera odpoledne po třetí hodině došlo k napadení a pobodání ženy v Křižíkových sadech v Plzni. Velice vážně zraněnou ženu ve středním věku na místě resuscitovali záchranáři a poté ji transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, bohužel ale přes veškerou snahu všech žena svým zraněním podlehla.

     Místo napadení i širokou část parku uzavřela policie a v tuto chvíli tam pracují krajští kriminalisté, tedy ti, kteří vyšetřují ty nejzávažnější případy včetně vražd.

     Podle našich informací měla žena utrpět hlubokou bodnou ránu do oblasti břicha.

     Policisté zajistili všechny bezdomovce, kteří se na místě napadení pohybovali a zároveň prohlížejí křoví a další místa jako třeba popelnice a kanály. Dle všeho tak pátrají po vražedné zbrani a dalších případných důkazech.

     Policisté žádají všechny osoby, které se kolem třetí hodiny pohybovaly v okolí Křižíkových sadů, aby se přihlásily na linku 158.

     Jsme samozřejmě na místě a postupně budeme přinášet další informace.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.