Foto

Feťáci způsobili nehodu a pak utekli do lesa

Muž i dívka z ranní nehody byli pod vlivem pervitinu a řízení auta teď oba popírají

čtvrtek 21. května 14:11 , aktualizace 15:03

Drogy Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes dopoledne jsme informovali o dopravní nehodě na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary mezi Chotíkovem a Novou Hospodou, ke které došlo dnes před devátou hodinou.
     K nehodě došlo podle tiskové mluvčí policie tak, že řidič vozu Peugeot jedoucí ve směru na Plzeň nezvládl na přímém úseku silnice řízení, dostal se do smyku a přejel do protisměru, kde narazil do protijedoucího vozu Škoda Octavia s tříčlennou posádkou. V Octavii cestovala řidička narozená v roce 1973, spolujezdkyně narozená v roce 1991 a teprve šestiletý chlapec. Po nárazu zůstala Škoda stát na silnici, zatímco Peugeot byl odmrštěn do příkopu. 

     Po vydání článku nás kontaktoval jeden ze svědků a upřesnil, co se dělo těsně po nehodě: "Chlap co tu nehodu způsobil byl pod vlivem drog. Z auta oba utekli, jak on tak jeho spolujezdkyně a policajti je našli schovaný v lese." To nám následně potvrdila i tisková mluvčí policie.
     "Pravděpodobný řidič narozený v roce 1982 a jeho spolujezdkyně narozená v roce 1999 oba z místa nehody odešli a byli nalezeni policisty, jak se ukrývají v lesním porostu. Jak řidič tak spolujezdkyně měli test na omamné a psychotropní látky pozitivní na amfetamin," uvedla mluvčí policie s tím, že lustrací bylo navíc zjištěno, že muž, který podle všeho Peugeot řídil a nehodu způsobil má platný zákaz řízení a zadržený řidičský průkaz.
     Přes veškerá svědectví muž popírá, že by vozidlo v době nehody řídil. Policie proto žádá všechny, kteří před nebo v době nehody projížděli místem a mohli by poskytnout svědectví nebo záznam z palubní kamery, aby se v zájmu objasnění případu ozvali na bezplatnou linku 158. 
     Při nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob, provoz na hlavním tahu na Karlovy Vary byl po několik hodin řízen kyvadlově.

Foto: Hasiči a PČR

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.