Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Pořádně krvavá oslava narozenin a vše prý spustil nevhodný výběr hudby

Narozeninový dort si útočník bude muset dojíst ve vazbě, tedy, pokud na něj má ještě chuť a vězeňská stráž to dovolí

Autor: Karel Aleš čtvrtek 16. května 09:15 , aktualizace 10:42

Alkohol Napadení

Partner článku – Alfa Tactical


     V pátek 10. května proběhla v Kralovicích oslava narozenin, na kterou nikdo z účastníků asi dlouho nezapomene. Celý incident se odehrál před jedním z bytových domů kolem jedenácté večer a na místo museli vyjet nejen policisté, ale i záchranáři.

    "Po předchozí slovní rozepři o výběr hudby na právě probíhající oslavě narozenin měl devětadvacetiletý muž napadnout větším nožem sedmatřicetiletou ženu a zabitím vyhrožoval i ostatním účastníkům oslavy.
     V jeho dalším jednání mu zabránili přítomní muži a žena, kteří se snažili obviněnému držet ruce, aby nemohl nožem nikomu ublížit,"
popsala nám událost mluvčí policie.

     Během tohoto konfliktu bohužel došlo ke zranění několika lidí. Devětatřicetiletý muž byl nožem zraněn na tváři, dvaatřicetiletý měl poranění na krku a žena byla pořezána na ruce. Podle policie byla všechna tato zranění způsobena snahou účastníků zabránit útoku obviněného.

     "Přivolaní policisté útočníka na místě zadrželi a provedená dechová zkouška měla u něj pozitivní hodnotu s výsledkem 2,6 promile," doplnila ještě mluvčí.

     Záchranáři zraněné na místě ošetřili a transport do nemocnice vyžadoval pouze zdravotní stav dvaatřicetiletého muže, který byl záchranáři předán na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.

     Vyšetřování události si převzali kriminalisté a zahájili trestní stíhání devětadvacetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu v souběhu s přečinem nebezpečné vyhrožování a přečinem výtržnictví.
     Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, který soudce akceptoval. V případě odsouzení muži hrozí trest až deset let odnětí svobody.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.