Foto

Nastavoval klimatizaci a nedával pozor

Výsledkem nepozornosti jsou dvě auta mimo silnici a v převráceném zraněný řidič

čtvrtek 13. srpna 10:07 , aktualizace 11:01

Nehody

Partner článku – Mraknet

    Včera ve čtvrt na čtyři odpoledne došlo na křižovatce mezi obcemi Bělá nad Radbuzou, Újezd Svatého Kříže a Doubravka k dopravní nehodě, při které skončily hned dva vozy mimo silnici.
     "Dvaadvacetiletý řidič se při řízení osobního vozidla Škoda Octavia ve směru jízdy od obce Bělá nad Radbuzou na obec Újezd Svatého Kříže plně nevěnoval řízení, když ovládal klimatizaci ve vozidle. Přitom přehlédl vozidlo Suzuki LJ80, které jelo před ním a jehož dvaasedmdesátiletý řidič v křižovatce odbočoval doleva na vedlejší pozemní komunikaci a pravou přední částí do něj zezadu narazil," popsala tisková mluvčí policie.
     Škoda Octavia po střetu vyjela vlevo mimo komunikaci a vůz Suzuki byl odražen vpravo mimo komunikaci, kde se v pravém silničním příkopu převrátil na střechu, přičemž došlo ke zranění jeho řidiče. Na místo proto vyjely všechny záchranné složky.
     "Dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů negativní, policisté se nehodou dále zabývají," doplnila mluvčí policie. 

Foto PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.