Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

"Návštěva" masérského salonu nedopadla podle očekávání

"Masáž" totiž nakonec provedla hlídka OHS: "Pane, já nemám nič pane, prosím pane!"

11. května 2021 13:01 , aktualizace 13:18

Drogy Krádež Vloupání Zadržení pachatele

    V neděli jsme vás informovali, že v sobotu večer kolem deváté hodiny došlo v Plzni v Palackého ulici k vloupání do provozovny masérského salonu umístěné v přízemí bytového domu a slíbili vám v tomto týdnu přinést podrobnosti.

     Muž se ženou se vloupali do masérského salonu Chikkita Massage v Plzni a odcizili mobilní telefon i s přenosným reproduktorem. Naštěstí byla poblíž jedna ze zaměstnankyň, která si všimla světla v provozovně a ihned kontaktovala policii. Hlídky po příjezdu na místo pachatele nenašly a tak zahájily prohledávání celé budovy, ve které se provozovna nachází.
     Policisté zanedlouho našli oba zlodějíčky schované ve sklepě, což se neobešlo bez velmi hlasitého řevu zadrženého. "Omezili jsme je na osobní svobodě, zjistili, že muž byl pod vlivem drog, převezli oba do cely a provedli procesní úkony," doplnila mluvčí policie s tím, že zadrženými jsou třiadvacetiletá žena a sedmatřicetiletý muž, kterým oběma v případě prokázání viny hrozí až dva roky ve vězení. 


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!