Foto

Opilý řidič zranil sebe i dva spolujezdce

S téměř dvěma promile autem narazil do domu, dva zaklíněné museli vyprostit hasiči

27. listopadu 2021 13:21 , aktualizace 13:55

Alkohol Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     K vážné dopravní nehodě došlo v noci na dnešek před půl dvanáctou v Sokolovské ulici v Dobřanech, kde řidič osobního vozu Seat Leon zřejmě nezvládl řízení a projel naštěstí otevřenou branou na pozemek domu, do kterého následně čelně narazil.
     Při nehodě utrpěl zranění řidič vozu narozený v roce 1994 a jeho dva spolujezdci, na sedadle spolujezdce muž narozený v roce 1996 a na zadním sedadlo muž narozený v roce 2000. 
     Protože z místa nehody bylo hlášeno zaklínění dvou osob, vyrazily do Sokolovské ulice všechny záchranné složky. Hasiči museli dva muže z vozu vyprostit, všechny tři si pak do péče převzali záchranáři. Ti muže po ošetření na místě transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň. Podle záchranářů byli muži mimo ohrožení života, utrpěli pouze zhmožděniny a řidič zlomeninu. "Všechny tři muže jsme při vědomí s lehčími až středně těžkými zraněními transportovali na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Příčinou nehody vozu je dle všeho silná opilost řidiče. "Muž narozený v roce 1994 při první dechové zkoušce nadýchal 1,7 promile alkoholu, druhé zkoušky již nebyl schopen a byl proto nařízen odběr krve," řekla nám tisková mluvčí policie s tím, že řidič je podezřelý z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.
     Okolnostmi nehody se policie dále zabývá.

Foto Hasiči


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.