Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Přívěs nákladního vozu se převrátil na osobní auto

Dopravní nehoda zcela zablokovala silnici a na místě zasahovaly záchranné složky ze dvou krajů

Autor: Jana Holá úterý 14. května 16:24 , aktualizace 17:27

Doprava Nehody


     Dnes před před polednem došlo na silnici 22, na výjezdu z Horažďovic směrem na Strakonice, k dopravní nehodě, během které došlo podle prvotních informací přímo z místa k utržení přívěsu nákladního vozu a jeho následnému střetu s protijedoucím osobním vozem Volkswagen Lupo, který byl nárazem vytlačen mimo vozovku, kde se na něj navíc ještě přívěs téměř převrátil.

     Z místa bylo hlášeno možné zaklínění a zranění řidičky osobního vozu, a protože k nehodě došlo těsně u hranice krajů, k události vyjely všechny záchranné složky z Plzeňského i Jihočeského kraje a silnice byla zcela uzavřena.

     "Hasiči ze stanice Horažďovice na místě byli jako první a provedli protipožární opatření i stabilizaci přívěsu nákladního auta stabilizační tyčí. Nehoda byla již v hasebním obvodu jihočeských hasičů konkrétně z hasičského sboru Strakonice, z naší strany se tedy jednalo o mimokrajskou výpomoc," uvedl nám mluvčí plzeňských hasičů.

     Záchranáři si do péče převzali řidičku osobního vozu, která s obrovským štěstím z hrozivě vyhlížející nehody vyvázla bez vážnějších zranění, a po ošetření na místě ji transportovali do nemocnice. 
     "Záchranáři na místě ošetřili ženu narozenou v roce 1977 a s lehčími zraněními ji transportovali do Strakonické nemocnice," doplnila mluvčí záchranářů.

     Silnice byla zprůjezdněna před druhou hodinou odpoledne, okolnosti nehody policie dále šetří.

Foto HZS


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.