Sražení chodce na křižovatce Americká x Klatovská

Muž vstoupil přímo před přijíždějící auto rozvážkové služby

sobota 8. ledna 20:48 , aktualizace 21:00

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes po osmé hodině večer došlo na křižovatce Americká x Klatovská x Tylova v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní vůz jedoucí ve směru na Bory srazil chodce.
     Podle informací přímo z místa vjížděl mladý řidič vozu Volkswagen rozvážkové služby do křižovatky na zelené znamení semaforu, zatímco chodec vstoupil na přechod na červenou, a tak došlo k jeho sražení uvedeným autem

     Na místo vyjeli záchranáři a policisté a záchranáři si do péče převzali muže, který utrpěl zranění. "Muže narozeného v roce 1980 transportujeme se středně těžkým poraněním, ale při vědomí, na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli nám záchranáři.

      Chodec nadýchal více než dvě promile, u řidiče policisté vyloučili požití alkoholu a nehodou se dále zabývají. V místě nehody byla omezena doprava.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!