Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda uzavřela na most Milénia

Děsivá série nehod, která začala před Velikonoci, bohužel stále nekončí

Autor: Petr Novák úterý 2. dubna 18:40 , aktualizace 18:40

Doprava Nehody


     Bohužel musíme informovat o další dopravní nehodě, k níž došlo ve čtvrt na šest odpoledne na mostu Milénia v Plzni.

     Z místa bylo hlášeno převrácení jednoho vozidla a zranění řidičky, takže k nehodě opět vyjížděly všechny záchranné složky.

     Podle informací z místa měla jet řidička s vozem Škoda Fabia od Doudlevecké v pravém pruhu, těsně před nájezdem na most se zřejmě rozmyslela a chtěla přejet do levého pruhu. Najela ale na betonové citybloky, prorazila si kolo a převrátila se s vozem na levý bok, přičemž vůz pokračoval více než třicet metrů.

     Řidičce po stabilizaci vozidla pomohli ven hasiči, načež si jí do péče převzali záchranáři a po ošetření na místě byla transportována na Urgentní příjem do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.

     "Řidička narozená v roce 1975 jela s vozidlem Škoda Fabia ve směru od Prokopovy ulice, z dosud nezjištěné příčiny se střetla s citybloky, dostala se do smyku a její vůz se převrátil. Test na alkohol i drogy měla žena negativní," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že se policisté nehodou dále zabývají.

     Most byl po dobu zásahu obousměrně uzavřen, nyní je již směr na Slovany průjezdný. 


 


BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.