Foto

Nehoda Na Roudné

Zaparkovanou řeznickou dodávku náraz odhodil na chodník

31. prosince 2021 16:40 , aktualizace 17:12

Doprava Nehody

Partner článku – KS Therm

     Dnes po druhé hodině došlo v ulici Na Roudné v Plzni k dopravní nehodě, při které podle svědků vůz Audi narazil do zaparkované řeznické dodávky Peugeot Boxer. Náraz byl tak silný, že dodávku odhodil na chodník a otočil do protisměru.

     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Záchranáři si do péče převzali zraněného řidiče Audi.
     "Muž narozený v roce 1974 se podrobil dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem," uvedla tisková mluvčí policie, potvrdila verzi svědků a doplnila, že ačkoli okolnosti a příčina dopravní nehody je stále ještě v šetření, vše nasvědčuje tomu, že se řidiči za jízdy udělalo špatně a havaroval následkem toho.


 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.