Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilá řidička utekla od nehody

Žena převrátila auto do pole a pak nadýchala skoro dvě promile

30. srpna 2023 21:24 , aktualizace čtvrtek 31. srpna 10:21

Alkohol Nehody


     Včera v devět hodin dopoledne vyjížděli dobrovolní hasiči z Nýrska i jejich profesionální kolegové z Klatov k nahlášené dopravní nehodě u Zelené Lhoty, kde se osobní automobil Subaru převrátil mimo silnici na pole.

     Při příjezdu hasičů na místo se ve vozidle ani v okolí nikdo nenacházel, takže hasiči tuto informaci předali na operační středisko, provedli protipožární opatření a odpojili ventil nádrže LPG.
     Policisté mezitím pátrali po řidiči vozidla. V krátké době se jim podařilo nalézt ženu, která s vozidlem havarovala a ukázalo se, že k opuštění místa nehody měla důvod, byla totiž značně opilá.

     "Řidička narozená v roce 1986 řídila osobní motorové vozidlo Subaru po volném úseku silnice II/190 od obce Zelená Lhota směrem na Nýrsko. Po projetí obce Milence řidička nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze komunikace a vlastnostem vozidla, při projíždění levotočivé zatáčky dostala na mokrém povrchu komunikace smyk a vjela nejprve do protisměru a následně ve snaze smyk vyrovnat vpravo mimo komunikaci, kde na louce havarovala.
      Řidička se z místa dopravní nehody vzdálila a následně byla nalezena policejní hlídkou. Policisté řidičku vyzvali k dechové zkoušce, které se řidička podrobila a výsledek byl pozitivní s hodnotou 1,72 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že řidička se následně podrobila lékařskému vyšetření s odběrem krve a okolnosti nehody policisté nadále šetří.

Foto Hasiči a PČR


 

Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.