Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Známý zápasník a boxer ujížděl před policií, naboural do vozu s rodinou a poté se se svým autem převrátil

AKTUALIZUJEME: Městská policie dnes uvolnila video k této včerejší události

Autor: Karel Aleš čtvrtek 9. května 19:06 , aktualizace 19:19

Městská policie Nehody

Partner článku – G.O.A.T.


     Dnes po páté hodině odpoledne si hlídka městské policie v Plzni všimla rychle jedoucího vozidla BMW a naměřila mu na úseku, kde je povolena padesátka, rychlost osmdesát pět kilometrů v hodině. Hlídka se za vozidlem pochopitelně vydala a řidiče opakovaně vyzývala k zastavení.


     Muž za volantem však na tyto výzvy nereagoval a začal ujíždět ještě vyšší rychlostí. Hlídka vozidlo pronásledovala až na křižovatku Zborovská x Samaritská, kde řidič nezvládl řízení a dostal smyk, následkem kterého přejel do protisměru a narazil zadní částí do zadní části protijedoucího vozidla Škoda Octavia, ve kterém cestovali muž, žena a malý chlapeček.

     Po nárazu BMW pokračovalo ještě několik metrů smykem, než se na přechodu pro chodce převrátilo na bok, po kterém pokračovalo více než padesát metrů, poté narazil na betonová svodidla, která ho převrátila na střechu a po té pak pokračovalo ještě asi třicet metrů.

     Na místo k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Ukázalo se ale, že všichni účastníci dopravní nehody měli obrovské štěstí a vyvázli bez zranění.

     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a malému chlapci na zmírnění stresu předali dráčka Záchranáčka.

     Za volantem seděl známý mladý plzeňský boxer a zápasník. "Řidič vozidla BMW narozený v roce 2000 jel ve směru jízdy od Zborovské ulice k Samaritské ulici, podle dosud zjištěných informací nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a stavu pozemní komunikace, uvedl vozidlo do smyku a přejel do protisměru, kde se střetl s vozidlem Škoda Octavia řidiče narozeného v roce 1985, následně najel na obrubník a s vozidlem se převrátil na střechu.
     Dopravní nehoda se obešla bez zranění, dechové zkoušky i testy na omamné a psychotropní látky byly u obou řidičů negativní. Během šetření dopravní nehody policisté zjistili, že řidič vozidla BMW má vysloven platný trest zákaz řízení všech motorových vozidel. Ve vozidle Škoda Octavia cestovaly další dvě osoby, žena narozená v roce 1993 a dítě narozené v roce 2021,"
uvedla nám tisková mluvčí policie. 


 G.O.A.T.

Naše realitní kancelář je tady, abychom vám pomohli uskutečnit vaše sny o novém bydlení. S mnohaletými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi jsme se stali spolehlivým partnerem pro prodej, pronájem a správou nemovitosti.