Foto

Řidič na Americké třídě seřezal chodce

Řidičem zkopaný chodec skončil hospitalizovaný s otřesem mozku

pondělí 4. února 11:11 , aktualizace 16:47

Alkohol Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Ve středu 30. ledna vyjížděly hlídky strážníků a policistů na oznámení, že na Americké třídě v Plzni kopou minimálně dva muži do člověka, ležícího na zemi.
     Policisté u Big Burgeru nalezli zraněného muže v péči svědka, který uvedl, že do tohoto muže nacouval na chodníku vůz BMW, chodec měl řidiči vynadat, což se dle tohoto svědka řidiči a jeho kamarádovi nelíbilo, muže napadli pěstmi a srazili ho k zemi, kde do něj ještě kopali. Chodec byl poté záchranáři ošetřen na místě a transportován do nemocnice.
     Policisté zajistili místo události a mezitím se u nich přihlásil řidič vozu s kamarády se svou verzí případu, kdy tvrdili, že chodec řidiče napadl skrz otevřené okénko. To však popírá jak první svědek, tak i samotný napadený chodec.     .
     Nám se tohoto muže podařilo kontaktovat a on nám uvedl, že i když měl něco upito, je si naprosto jist, že řidiči vozu maximálně vynadal. Dle lékařské zprávy, kterou máme k dispozici, krom otřesu mozku muž ještě utrpěl několik podlitin po celém těle a hospitalizován byl až do pátečního odpoledne.
    Případem se dále zabývá policie. "Šetříme případ fyzického napadení mezi dvěma muži, chodcem ročník 1978 a řidičem ročník 1999," řekla nám tisková mluvčí policie. 


 


     

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.