Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Řidič vozidla Nissan Pathfinder na dálnici vybržďoval a ohrožoval ostatní vozidla

Policie hledá svědky nebezpečné jízdy, ke které došlo ve čtvrtek 7. března na dálnici D5 z Rozvadova do Plzně

Autor: Karel Aleš středa 13. března 13:31 , aktualizace 15:26

Dálnice Doprava Pátrání


     Policisté hledají svědky události, ke které došlo ve čtvrtek 7. března těsné po půl páté odpoledne na dálnici D5 ve směru z Rozvadova na Plzeň v prostoru mezi exitem Svatá Kateřina na 144. kilometru a exitem Mlýnec na 136. kilometru.

     "V uvedené době na uvedeném místě došlo podle dosud zjištěných informací k nebezpečnému chování řidiče motorového vozidla tovární značky Nissan Pathfinder tmavé barvy, který jel ve směru jízdy od Rozvadova na Plzeň. Nebezpečné chování spočívalo v agresivní jízdě, náhlém snižování rychlosti vozidla a poté v bezdůvodně pomalé jízdě, čímž omezil plynulost provozu na pozemních komunikacích," popsala tisková mluvčí policie.

     Policisté žádají občany, kteří byli svědky uvedené události nebo by mohli mít její průběh zaznamenaný na palubní kameře, aby se přihlásili na kterékoliv policejní služebně nebo policii kontaktovali na bezplatné lince 158.


iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.