Foto

Mladá řidička projela zatáčku smykem, podle svědků si spletla pedály

Při dopravní nehodě na Doubravce byly poškozeny tři vozy a zraněni dva lidé

pondělí 11. října 15:33 , aktualizace 15:33

Nehody

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek po půl jedenácté došlo v ulici Dítětova v Plzni Doubravce k dopravní nehodě, při které vůz Opel Astra naboural do zaparkovaného vozu Volkswagen Touareg. Podle informací z místa zde mladá řidička vyjížděla z Partizánské ulice, při odbočení do Dítětovy podle svědků projela zatáčkou ve smyku, přejela do protisměru a čelně narazila do Volkswagenu zaparkovaného v druhé řadě. Ten byl navíc odmrštěn na vedle stojící Volkswagen Tiguan. Jak k nehodě došlo, nedokázala mladá řidička vysvětlit, ale podle svědků na místě si chtěla před zatáčkou přibrzdit a místo brzdy sešlápla plyn.
     Protože z místa byli hlášeni zranění, vyjely k nehodě všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události i protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zlikvidovali pomocí sorbentu. Záchranáři si mezitím do péče převzali mladou řidičku i jejího spolujezdce. Policisté u řidičky vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou a nehodou se dále zabývají.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.