Foto

Krimi-Plzeň vstoupila do nového roku společně s T2 Reality

Rekapitulace uplynulého roku i představení našeho nového partnera

středa 12. ledna 10:11 , aktualizace 10:16

Partner článku – T2 Reality

     Vzhledem k začátku nového roku nám dovolte se s Vámi podělit o několik pro nás radostných čísel, za která vděčíme jednak Vám čtenářům a pak samozřejmě i našim partnerům.

     V posledním čtvrtletí roku 2021 se nám podařilo dosáhnout průměrné denní návštěvnosti našeho zpravodajství 65.000 čtenářů a stejně skvělých výsledků dosahujeme i na našem Facebooku, který je pro nás podpůrným prostředkem.
     Návštěvnost naší stránky na Fb se denně pohybuje mezi 70 - 80 tisíci čtenářů a sleduje jí více než 116 tisíc čtenářů, což rozšířilo dosah našich článků jen z této sociální sítě za poslední měsíc na neuvěřitelných 4,6 milionu uživatelů Fb.   

     Tato pro nás neuvěřitelná čísla nás samozřejmě nejen velice těší, ale hlavně motivují k další práci v informování o činnosti složek IZS v západních Čechách.

Pomáháme složkám IZS i poškozeným

     Vysoký zájem o naše články a vaše sdílení nám také umožnilo pomoci policii v objasnění mnoha trestných činů, vypátrání hledaných či pohřešovaných osob, vypátrání věcí a jejich navrácení majitelům a také se díky tomu mnoho ztracených zvířat dostalo zpět k milujícím páníčkům. 
     Pomoci se od nás dostává i poškozeným, každý rok zorganizujeme nebo pomáháme organizovat několik sbírek na pomoc obětem trestné činnosti či například požárů či jiných živelných škod.

Kdo nám dává informace

     Mnoho lidí se ptá, kde vlastně bereme informace. Na aktuální dění nás nejčastěji upozorňujete právě Vy, naši čtenáři, za což Vám samozřejmě patří náš obrovský dík, stejně jako za fotografie, které nám zasíláte.
     Druhým nejvýznamnějším zdrojem jsou pak samozřejmě mluvčí složek IZS, se kterými jsme v každodenním kontaktu, a kteří nebo které si s námi občas užijí peklo. I těm je na místě velmi poděkovat.

Kdo nás platí?

     Netvoříme zisk a nezaměřujeme se na placenou reklamu. Redaktoři samozřejmě mají mzdu, placené telefony, výdaje a k dispozici vozidla. Toto i další naše náklady hradí naši partneři, což jsou kvalitní a prověřené firmy či společnosti, které mohou našim čtenářům dodat mnoho potřebného, velmi často se týkajícího právě bezpečnosti. Nemusíme snad ani dodávat, že s nimi dále úzce spolupracujeme.

Jde o:

 • Advokátní kanceláři Cink a partneři - zkušení advokáti, kteří vám rádi pomohou s vašimi problémy
 • Autosalon Dajbych - nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku
 • Prestol holding - plzeňská stavební společnost s téměř třicetiletou tradicí  
 • Bezpečnostní služba Tuebor General Service - prověřená a spolehlivá bezpečnostní agentura
 • Klimahome - specialista na klimatizace a tepelná čerpadla
 • Vochoc Trade s.r.o. - dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek
 • Mraknet - Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb
 • D.S.D METAL plus - společnost, která Vás může ochránit před ohněm
 • Delta Plzeň - osvědčený dodavatel okenních folií a zabezpečovacích a kamerových systémů
 • Alfa Tactical - specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením
 • Workpress Aviation - dynamická plzeňská společnost se zaměřením na letecký průmysl
 • Jídlonoš - rozvoz a donáška obědů pro společnosti i firmy
 • Hop Taxi - sdružení taxikářů v Plzeňském kraji
 • KS Therm - plzeňská společnost se zaměřením na instalaci vody, topení i plynu

Do nového roku s novým partnerem T2 REALITY

     Od začátku tohoto roku je novým partnerem našeho zpravodajského webu také společnost T2 REALITY, kterou bychom vám v krátkém rozhovoru rádi představili. 

Kdo jste?

     Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Naši firmu založily tři mladé podnikatelky a postupně se náš tým rozrostl až do dnešní podoby. Můžeme našim klientům nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home-staging.
     Jsme také součástí několika developerských projektů, a to nejen v Plzni. Stáli jsme například za realizací projektu Unicity Living vedle Západočeské univerzity, který jsme také po dobu dvou let spravovali. Nyní zde nadále spravujeme byty našich klientů a také dvě z budov. 

Co vás odlišuje od ostatních firem v oboru? 

     To nejzásadnější, co nás odlišuje od konkurence, je bezpochyby naše služba „správa nemovitosti“.  Pokud nás například klient osloví s tím, že by rád pronajal svoji nemovitost, naše práce nekončí tím, že pro něj najdeme vhodného nájemníka a sepíšeme s ním smlouvu. O jeho nemovitost se následně staráme tak, aby nemusel řešit jakékoliv starosti s pronájmem a nemovitostí spojené, ať už jsou to reklamace vybavení bytu, kontroly bytu, vyúčtování služeb nebo třeba evidence plateb nájemného a případná urgence řešení plateb po splatnosti, včetně právní pomoci. 

     Doba je hektická a možná ani nebydlíte ve stejném městě, jako je Vaše nemovitost a nemáte tak čas do bytu dojíždět, ať už na prohlídky se zájemci nebo kvůli rutinním záležitostem. Od toho jsme zde my, abychom za Vás jakožto správce Vaší nemovitosti vše potřebné vyřešili.
     S klientem jsme samozřejmě v kontaktu a o veškerých záležitostech ho vždy informujeme, zároveň však od něj nevyžadujeme žádnou další aktivitu, o všechno se postaráme sami. Stejně tak se postaráme o veškerou potřebnou komunikaci s Vaším nájemníkem. 

    Mnoho klientů se na nás obrací právě se zájmem o tuto službu a co je pro nás nejdůležitější, jsou s ní spokojeni. Samo za sebe mluví to, že nám klienti za dobu našeho působení svěřili do správy více než 250 bytů. 

Proč by si měl zákazník vybrat právě Vás?

     Zakládáme si na lidském přístupu a respektu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vynakládáme veškeré úsilí na to, abychom splnili i ty nejnáročnější požadavky a představy a společně našli nejlepší řešení pro jeho investice. Například si moc dobře uvědomujeme, že pořizování nového bydlení je velice stresující a nákladná událost, a proto je našim cílem klientům tento proces co nejvíce ulehčit.
     Spokojení klienti, kteří se k nám vracejí a naše služby dále doporučují, jsou pro nás tou největší odměnou.

     Naše portfolio obsahuje vše, co v souvislosti s realitami potřebujete. Jsme tu pro Vás v případě zájmu o prodej či koupi, ať už hledáte nebo nabízíte pronájem a kromě zmíněné správy bytu i správy budov pro sdružení vlastníků.

     Víme kam investovat a rádi Vám s tím poradíme. Jsme součástí lukrativních projektů, a to nejen v Plzni, ale i v Praze, Pardubicích, Kolíně a dalších městech. 

Kde Vás naši čtenáři najdou?

     Naše kancelář se nachází na adrese V Šipce 681/6, minutu chůze od pomníku na Americké třídě. Navštívit nás zde můžete každý všední den od 8 do 16 hodin. Srdečně Vás tedy zveme na šálek dobré kávy a nezávaznou konzultaci v naší kanceláři.
     Veškeré kontaktní údaje najdete také na našem webu.


 T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.