Proti opilci s nožem museli zasáhnout policisté

Opilého agresora museli vyvést z vlaku a transportovat na záchytku

1. prosince 2018 23:37 , aktualizace neděle 2. prosince 17:56

Alkohol Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Zcela jinde, než si zřejmě přál, skončila včera večer pro muže cesta vlakem, na kterou se notně posilnil alkoholem.
     Podle našich informací muž cestoval vlakem do Plzně a v oblasti kolem Kozolup začal slovně napadat jak spolucestující tak personál vlaku. Protože muž byl zjevně podnapilý, agresivní a ke všemu si v ruce pohrával se zavíracím nožem, vyžádal si průvodčí k vyvedení muže z vlaku hlídku policistů.
     Ti zasáhli na vlakové zastávce Plzeň - Jižní předměstí, kde muže nejprve několikrát vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání. Protože muž jejich výzev nedbal, jeho agresivita se stále stupňovala a hrozilo, že by muž mohl přejít k použití násilí, museli policisté proti němu zakročit. 
     "Muž narozený v roce 1993 výzev policistů neuposlechl a byl dále agresivní, policisté proto byli nuceni k zajištění muže použít donucovacích prostředků, konkrétně svedení na zem. Poté byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační z podobného zásahu na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.