Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Oběť si vyhlédl ve směnárně, pak ji sledoval a přepadl

Pachatel peníze prý potřeboval na nákup injekčních stříkaček

13. prosince 2023 16:21 , aktualizace 16:21

Loupež Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Toyota Dolák


     V pátek 8. prosince kolem deváté hodiny ráno si v jedné ze směnáren v Karlových Varech pachatel vytipoval muže, který si zrovna schovával směněné peníze do peněženky. "Následně třiapadesátiletého muže sledoval několik minut až do méně frekventované ulice, kde ho oslovil s tím, že potřebuje zakoupit injekční stříkačky. Nato muže chytil zezadu za bundu a strhl ho na zem, kde mu začal prohledávat kapsy, sebral mu peněženku, ze které vyndal peníze a z místa utekl," popsal nám mluvčí policie.

     Případem se okamžitě začali zabývat přivolaní policisté a během pouhých několika minut se jim i podle popisu podařilo pachatele vypátrat a zadržet. Kriminalisté následně zahájili trestní stíhání dvaatřicetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. 

     "Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby," pokračoval mluvčí policie s tím, že v případě odsouzení muži hrozí trest odnětí svobody až na deset let. 

Foto ilustrační

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.