Foto

Koloběžku za sto tisíc pachatel neuměl nastartovat

"Díky Vám, Vašim čtenářům a poctivému zastavárníkovi mám koloběžku zpátky, děkuji!"

pátek 14. srpna 16:44 , aktualizace 16:50

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Včera nám přišlo:

     "Tak koloběžka se našla. Volala mi policie, že nějaký občan tmavé pleti koloběžku sebral, ale nedokázal ji nastartovat a tak s ní obcházel bazary v Plzni. V jedné zastavárně prý četli Váš článek a tak zastavárník hned zavolal policii. Díky Vám i poctivému zastavárníkovi ji už mám zpátky.
                                 Děkuju moc za ochotu a Vašim čtenářům za sdílení!"


Původní článek

Dobrý den,
     včera kolem čtvrté hodiny odpoledne byla před obchodním centrem Plaza odcizena elektrická koloběžka Dualtron Thunder.
     Koloběžka byla dva měsíce stará s nájezdem pouze 1300 km. Byla vybavena snímačem otisku prstu, takže na ní zloděj ani nemohl odjet a musel ji tedy odnést ručně či odvést autem. Pořizovací cena této koloběžky je přes sto tisíc korun. V Plzni snad jezdí jen jedna tato koloběžka, maximálně dvě, takže je celkem nápadná, zvlášť kvůli podsvícenému nápisu na tyči řídítek.
     Krádež je samozřejmě hlášená i na policii, ale kdyby měl někdo nějaké informace, kde by se koloběžka mohla nacházet, ať prosím kontaktuje majitele na telefonním čísle ....

                                                                                              S díky a pozdravem JakubDelta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.