Foto

Sakra drahý hamburger

Těžce opilá žena si nutně potřebovala zajet pro svačinu, že cestou bourala, ani nezaznamenala

18. února 2021 13:50 , aktualizace 13:56

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Včera před druhou hodinou odpoledne na parkovišti obchodního centra v Plzni na Borech narazila žena jedoucí s vozidlem Toyota do sloupu veřejného osvětlení. Poškozené vozidlo zanechala na místě a odešla si do provozovny McDonalds koupit svačinu. Nehody si samozřejmě všimli kolemjdoucí i prodavačky z další prodejny rychlého občerstvení a raději přivolaly policii. 

     Policisté přijeli na místo, a právě ve chvíli, kdy si prohlíželi nabourané vozidlo, připotácela se řidička pochutnávající si na hamburgeru a velmi se divila, co policisté pohledávají u jejího vozu. Ještě než policisté ženu podrobili dechové zkoušce na alkohol, řidička uvedla, že vůbec neví o tom, že by nabourala. „Dechová zkouška ukázala u ženy narozené v roce 1990 těžko uvěřitelných 2,54 promile,“ uvedla nám tisková mluvčí policie.
     To, že žena pila před jízdou nijak nepopírala, ale tvrdila, že prý měla jen 4 deci vína. Ženu nyní čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.


 Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.