Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"Smraďoch" se chtěl prát a tak skončil v poutech

Agresivní muž obtěžoval hosty McDonald´s na Americké a pak napadl strážníka

27. listopadu 2023 18:45 , aktualizace 18:57

Alkohol Městská policie Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


      Hosty fastfoodu McDonald´s na Americké třídě v Plzni včera před šestou hodinou odpoledne obtěžoval muž, který se do restaurace nepřišel najíst ani napít, ale spíše ohřát. 
      "Ten chlap smrděl jak kontejner, byl pomočený a neskutečně špinavý. Přesně to, co chcete, aby si vedle vás sedlo, když děti vezmete se najíst. Lidi si začali stěžovat a obsluha ho proto požádala, aby odešel, když si nic neobjednal," popsal nám situaci jeden ze svědků a pokračoval: "On na ně začal okamžitě vulgárně ječet a nadávat jim, takže ho znovu požádali, aby odešel nebo budou nuceni zavolat městskou policii. No, neodešel, pokračoval v nadávání a ještě začal být agresivní."

      Během chvíle na místo dorazili strážníci, kteří muže vyvedli z podniku. Ani to mu ale nebylo dostatečným varováním a svou agresivitu namířil proti strážníkům. "Nejprve byl smraďoch na strážníky neskutečně vulgární, když po něm chtěli jméno, několik po sobě si jich vymyslel a nakonec po jednom z nich vystartoval. Strážník ho proto musel svést na zem," řekl nám svědek.

      "Podnapilý muž podnik nakonec v doprovodu strážníků opustil, tím to ale neskončilo. Nezklidnil se ani venku, nešetřil na adresu hlídky dosti peprnými výrazy, a když se pokusil na hlídku znenadání zaútočit, skončil s pouty na rukou.
     Následně byl předveden na policejní oddělení, kde byla zjištěna jeho totožnost. Osmapadesátiletý muž z východních Čech bude za svá přestupková jednání, kterých se dopustil, dořešen místně a věcně příslušným správním orgánem,"
doplnila informace tisková mluvčí strážníků.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.