Foto

Těžce opilý zranil svého spolujezdce

Bez řidičáku, ale za to téměř se třemi promile

čtvrtek 17. června 16:12 , aktualizace 17:48

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V pondělí 14. června před půl třetí odpoledne došlo v Poběžovicích k dopravní nehodě. "Šedesátiletý řidič motocyklu tovární značky HSUN při vjíždění do křižovatky z ulice Masarykova na silnici II. třídy č. 195 přejel do protisměru, kde předním kolem narazil do betonového obrubníku. Následně přejel s motocyklem zpět do svého jízdního pruhu, kde opět narazil do betonového obrubníku, po nárazu byl odražen do silničního příkopu a s motocyklem upadl na levý bok," popsala tisková mluvčí policie.
     Při dopravní nehodě došlo ke zranění čtyřiadvacetiletého spolujezdce, který byl transportován do Domažlické nemocnice k ošetření. "Policisté motocyklistu vyzvali k dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídil pod vlivem alkoholu. Odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo pozitivní výsledek 2,74 promile alkoholu v krvi. Dále zjistili, že motocyklista nevlastní řidičské oprávnění pro žádnou skupinu," doplnila mluvčí policie s tím, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a případem se dále zabývají.

Foto PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.