Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilý děda naboural auto hlídkujících policistů

Po nehodě senior nadýchal skoro dvě promile

1. února 2023 16:36 , aktualizace 16:36

Alkohol Nehody

    Kuriózní dopravní nehodou, ke které došlo ve čtvrtek 12. ledna v Boru u Tachova, se zabývají policisté.

    Ve večerních hodinách zde starší řidič vozu Mini Cooper nezvládl řízení, najel na pravou krajnici a narazil přímo do zaparkovaného služebního vozidla hlídkujících a velice překvapených policistů. Při nehodě se naštěstí řidiči ani dvoučlenné hlídce policistů nic nestalo, při jejím řešení ale bylo zjištěno, že muž neměl za volantem co dělat a zadělal si na pořádný malér.

    "Dechovou zkouškou osmašedesátiletého řidiče policisté zjistili, že před jízdou požil alkohol, přičemž výsledek dechové zkoušky byl 1,8 promile. Požití alkoholu bylo potvrzeno i rozborem krve, který hladinu alkoholu stanovil přesně na 1,71 promile alkoholu. Policisté proto zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Ohrožení pod vlivem návykové látky," uvedla nám mluvčí policie. 

Foto PČR

Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.