Foto

Opilý cyklista i nalezená želva

Práce strážníka může být různorodá, od želvy k opilému cyklistovi

úterý 28. července 13:09 , aktualizace 13:47

Alkohol Cyklista Městská policie Zvířata

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

Po chodníku s téměř dvěma promile

     Pravidlem, že alkohol nepatří ani za řídítka kola se v noci na dnešek rozhodně neřídil muž, kterého v půl druhé ráno při jízdě po chodníku v centru města kontrolovali strážníci. "Dvaačtyřicetiletý muž se rozhodl, že při kontrole nebude lhát a rovnou uvedl, že jede domů z piva od Boleváku. Provedená dechová zkouška mu prokázala 1,92 promile alkoholu v dechu," uvedla tisková mluvčí strážníků.
     Na cestu domů na kole musel tak zapomenout, bicykl musel už jen vést. Událost bude strážníky oznámena k dořešení správnímu orgánu. 

Strážníci hlásí další nalezenou želvu

     Želvu nádhernou objevil šestatřicetiletý Plzeňan včera večer na trávě za domem v ulici U Školky v Plzni na Slovanech. Majitel želvy se o ni může přihlásit v plzeňské záchranné stanici živočichů, kam ji strážníci z odchytové skupiny, kterým byla předána, odvezli.

Foto MP
 

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.