Opilý cyklista napadal záchranářku i policisty

Šestašedesátiletý muž se zranil při pádu z kola

29. června 2021 15:11 , aktualizace 15:41

Alkohol Cyklista Městská policie

Partner článku – Alfa Tactical

      Cyklisty ležícího uprostřed silnice v ulici K Prokopávce v Plzni Bolevci si v noci na dnešek všiml řidič taxislužby, který na zraněného a krvácejícího muže upozornil strážníky. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že cyklista má odřený obličej a krvácí z nosu, ale když se mu strážníci pokusili pomoci, muž je zahrnul přívalem urážek. "Strážníci se mu přesto pokusili pomoci a přivolali na místo záchranáře a také hlídku Policie ČR, kterou si opilý šestašedesátiletý muž výslovně vyžádal," popsala tisková mluvčí strážníků s tím, že po příjezdu policistů a záchranářů začal být muž vulgární a agresivní i na ně. Protože se jeho agresivita hlavně směrem k přítomné záchranářce i přes opakované výzvy policistů a strážníků stupňovala, musely proti němu nakonec být použity donucovací prostředky včetně pout. Nakonec byl muž transportován v doprovodu strážníků i policistů k ošetření do nemocničního zařízení.
       "Kromě komise pro projednání přestupků ÚMO Plzeň 1, které byl oznámen přestupek proti veřejnému pořádku, se bude záležitostí zabývat i Policie ČR," doplnila mluvčí strážníků. 

Foto ilustrační


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.