Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilý sedmnáctiletý mladík vyhrožoval boxerem a pak napadl strážníky

Agresivního mladíka museli z trolejbusu vyvést v poutech

9. ledna 2023 15:04 , aktualizace 15:10

Alkohol Městská policie Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     V neděli dopoledne požádala městskou policii o pomoc řidička trolejbusu linky č.13, která měla problém s vulgárním a agresivním cestujícím odmítajícím na konečné zastávce vůz opustit.

     Mladý muž odmítl vůz opustit i po příjezdu strážníků, místo toho jim opakovaně nadával a jeho vulgarita i agresivita stále stoupaly. "Protože byla důvodná obava, že by mladík mohl na strážníky zaútočit boxerem, který měl poležený vedle sebe, hlídka na místo přivolala posily. Mladík stále odmítal uposlechnout výzev k opuštění vozu a ve chvíli, kdy se pokusil jednoho ze strážníků odstrčit a druhého kopnout, využili strážníci svého oprávnění a použili vůči němu donucovací prostředky," popsala tisková mluvčí městské policie. 

     Mladistvý agresor musel být nakonec z trolejbusu  vyveden s pouty na rukou a při následné dechové zkoušce na alkohol přístroj Dräger ukázal pozitivní výsledek 1,28 promile.

     "Vzhledem k věku mladistvého byl o věci vyrozuměn jeho zákonný zástupce a na místo přivoláni příslušníci Policie ČR, kteří si případ převzali a dále se jím zabývají," doplnila mluvčí městské policie.

Foto MP


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.