Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Opilý řidič nezvládl řízení a najel do sloupu

V sadech Pětatřicátníků v Plzni došlo k dopravní nehodě

9. prosince 2023 15:06 , aktualizace 15:52

Alkohol Nehody

Partner článku – RK Salzmann


    Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo v centru v Plzně k dopravní nehodě, při které řidič vozu VW Golf jedoucí ve směru z Lochotína v sadech Pětatřicátníků nezvládl řízení, vyjel ze silnice, čelně narazil do dopravní značky a sloupu veřejného osvětlení od kterého se odrazil zpět na vozovku a v jízdě pokračoval ještě několik metrů.

      Z vozu se začalo silně kouřit, takže svědci nehody na tísňové linky hlásili požár vozu, k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Po příjezdu hasičů na místo nehody se však ukázalo, že šlo pouze o páru z proraženého chladiče.

     Hasiči prostor nehody zajistili, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny pomocí sorbentu. 

     Ukrajinský řidič vyvázl bez zranění a všem vysvětloval, že za nehodu nemůže, protože mu za jízdy praskla pneumatika, což ale bylo mírně řečeno podivné, neboť vůz měl všechny čtyři pneumatiky v pořádku.

      Vše objasnila až provedená dechová zkouška na přítomnost alkoholu, která ukázala více než promile alkoholu.

     "Řidič narozený v roce 1996 nadýchal 1,04 promile," doplnil nám informace mluvčí policie.

     Policisté muže eskortovali k odběru krve do zdravotnického zařízení a dle všeho ho čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.


 RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly