Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Oslava se zvrhla v hromadnou bitku

U Centrálního autobusového nádraží se servalo asi dvacet lidí

31. července 2021 17:21 , aktualizace neděle 1. srpna 12:08

     V noci na dnešek před jednou hodinou přiběhl do jednoho z podniků na Skvrňanské třídě v Plzni muž s tím, že mu měli nedaleko odtud napadnout ženu a potřebuje přivolat policii. V té době ale již na místo mířilo několik hlídek policie včetně pořádkové jednotky, protože hlasitý konflikt asi dvou desítek lidí hlásili na tísňové linky už i další volající. "Byla to bitka jedné místní rodiny, která, podle toho co tam řvali, slavila něčí narozeniny, s další skupinou, asi také rodinou. Chlapi a ženské se rvali a další čuměli. Já šel jen kolem a taky jsem hned jednu schytal, ani nevím, odkud přišla," popsal nám svědek s tím, že napadení hlásit nehodlá, protože bydlí nedaleko a nechce s tím proto nic mít.

      Do Kotkovy ulice, kde se konflikt odehrával, přijelo několik hlídek a policisté obě nesvářené skupily od sebe oddělili. Mluvčí policie nám dnes uvedla, že po příjezdu na místo nechtěl policistům nikdo nic nahlásit a nikdo neuvedl, že by byl zraněný, takže policisté odeslali jednu skupinu domů a chvíli poté i druhou, aby k dalšímu konfliktu již nedošlo.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.