Foto

Pád skútristky, střet vozů i kamion mimo dálnici

Záchranné složky se celé dopoledne nezastavily

pondělí 9. září 13:13 , aktualizace 13:31

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – ZOXO

     Hned u několika nehod zasahovaly záchranné složky dnes dopoledne.

  •      Před devátou hodinou ráno jel vůz značky Hyundai po Husově třídě v Plzni a jeho řidička narozená v roce 1994 u Centrálního autobusového nádraží zastavila před přechodem pro chodce, aby pustila přecházející. Za ní jedoucí řidička skútru Honda narozená v roce 1993 nedobrzdila a aby do stojícího vozu nenarazila, položila motocykl na bok. Řidička skútru byla transportována do nemocnice, naštěstí ale pouze s lehkými zraněními. Dechová zkouška na alkohol byla podle tiskové mluvčí policie provedena s negativním výsledkem a věc byla vyřízena na místě v příkazním řízení.
  •      Před desátou hodinou dopoledne vyjížděly všechny záchranné složky na silnici mezi Kozolupy a Myslinku, kde před železničním viaduktem ve směru od Myslinky došlo ke střetu vozů Škoda Felicia, Škoda Octavia a Volkswagen Transporter.
    "Řidič Škody Felicia narozený v roce 1978 zastavil před viaduktem, za ním zastavil s vozem Škoda Octavia řidič narozený v roce 1992 a do nich zezadu narazil Volkswagen Transporter řízený mužem narozeným v roce 1995," popsala tisková mluvčí policie. Alkohol byl u všech tří řidičů vyloučen na místě dechovou zkouškou. Jednoho zraněného si převzali záchranáři.
  •      K havárii osobního vozu do stromu došlo po půl jedenácté v Kralovicích. I zde zasahovaly všechny záchranné složky a zraněný řidič byl transportován do nemocnice. "Muž ročník 1999 byl transportován se středně těžkým zraněním při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice," uvedli záchranáři. "Řidič vozu Škoda Fabia dle všeho nepřizpůsobil rychlost, zkouška na alkohol byla provedena s negativním výsledkem," doplnila tisková mluvčí policie.
  •      K havárii kamionu vyjížděli hasiči a policisté po poledni na 141. kilometr dálnice D5 ve směru na Rozvadov, kde kamion havaroval v pravém silničním příkopu. Při havárii nedošlo ke zranění osob a místo je s opatrností průjezdné.

Foto: Hasiči

 


 

ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.