Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto Video

Patří Vám věci na fotografiích?

Policie hledá majitele věcí zajištěných při zásahu na dealery drog

11. července 2019 16:17 , aktualizace 16:26

Drogy Krádež

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Před necelým měsícem, 18. června, jsme informovali o jedné z několika protidrogových akcí policie a celní správy, konkrétně o akci s krycím názvem "TOG", která proběhla 28. a 29. května, a při které za pomoci zásahových jednotek policisté zadrželi celkem 7 osob. 


     Policisté provedli domovní a nebytové prohlídky, při kterých zajistili mimo jiné prozatím blíže neupřesněné množství pervitinu, sušiny rostlin konopí, finanční hotovost v řádu desítek tisíc korun a velké množství věcí pravděpodobně pocházejících z majetkové trestné činnosti. Právě po majitelích těchto věcí v současné chvíli policie pátrá.
     Policie touto cestou vyzývá občany, kteří by si tyto zajištěné věci poznali na uvedených fotografiích, aby se ozvali na telefonní číslo 974 326 335.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.