Foto Video

Noční nehoda na Lochotíně si vyžádala tři zraněné, bohužel včetně dítěte

"Pro auto jsem si jel až do Hodonína, a když se s ním vrátím do Plzně, zruší mi ho Ukrajinec!"

19. července 2021 00:55 , aktualizace 02:09

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V noci na dnešek, krátce před půlnocí, došlo v Plzni na Lochotíně k vážné dopravní nehodě. Na křižovatce Studentská x Gerská se střetly dva Mercedesy, dodávka a osobní vůz. Vzhledem k tomu, že při nehodě došlo ke zranění několika lidí, na místo vyjely všechny záchranné složky.
     V bílé dodávce Mercedes jela ukrajinská rodina, jejich přátelé a také malá, asi šestiletá holčička. V černém osobním Mercedesu jel řidič se dvěma muži a jak nám smutně vysvětlil, Mercedes byl jeho celoživotní sen a pouze před pár hodinami ho koupil v Hodoníně. "Pro auto jsem si jel čtyři sta kilometrů, a když se s ním konečně vrátím do Plzně, zruší mi ho Ukrajinec pár set metrů před domovem!"


     Posádka osobního vozu vyvázla bez zranění, ale lidé z dodávky na tom byli podstatně hůře. Zraněna byla žena, která hlavou rozbila boční sklo vozu, řidič a bohužel i malá holčička, která po nehodě zvracela. Záchranáři všechny tři na místě ošetřili a poté je transportovali do nemocnice. Dle stop na místě i podle utrpěných zranění byla většina Ukrajinců ve voze nepřipoutaných a holčička sice seděla v dětské autosedačce, ale ta zřejmě nebyla napevno přidělaná, takže dítě i se sedačkou létalo po autě. 

     Podle svědků i podle řidičů jela dodávka po Studentské od Bolevce směrem na Karlovy Vary a osobní vůz jel po Gerské od konečné tramvaje směrem do centra, takže řidič dodávky dle všeho nedal přednost řidiči osobního vozu. Samozřejmě vše ale ukáže až vyšetřování policistů, které je teprve na začátku. Zatím můžeme uvést pouze to, že oba řidiči měli negativní test na přítomnost alkoholu v krvi. 


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!