Foto

Podvodnice Tereza R. byla zadržena

Policisté děkují a stále hledají oběti, které dívka podvedla či okradla

9. října 2020 19:29 , aktualizace 19:29

Podvodníci

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

Aktualizace:

     Díky podnětům našich čtenářů byla podvodnice Tereza R. dnes v odpoledních hodinách vypátrána a zadržena policií. Policisté Vám děkují za spolupráci a upozorňují, že výzva pro poškozené, aby se neváhali přihlásit na policii, samozřejmě dále trvá.

Původní článek:

     Obrátilo se na nás několik čtenářů s prosbou o pomoc pří pátrání po mladé ženě, vystupující na Facebooku pod jménem Ter Ča.

     "Dobrý den, mám na Vás prosbu o pomoc. Hledám tuto dívku, vzala jsem ji na brigádu do svého obchodu a teď o víkendu, zatímco jsem byla v nemocnici po operaci, mi odcizila tržbu a klíče od cukrárny.
     Jsem doma po těžké operaci takže jsem omezena pohybem. Potřebuji vrátit klíče od obchodu jinak nemohu fungovat a mám zavřeno, nemám jak teď vyměnit fabku.
     O víkendu jsem s ní mluvila, naposledy ráno v 9 hodin kdy byla na cestě do práce. Od té doby mi nezvedla telefon, odstranila mě na Facebooku z přátel,"
napsala nám provozovatelka jedné cukrárny, která svou prosbu zároveň sdílela na sociálních sítích.
     Tam se k ní v komentářích přidalo větší množství lidí, kteří si také stěžovali na různé podvody a krádeže, kterých se měla tato slečna dopustit, například v rámci neuhrazeného nájmu z pronajatého bytu a odcizeného zařízení z něj.
      Jeden ze čtenářů, který nás na diskusi upozornil nám popsal: "Slečna je už celkem známá firma, několikrát řešená policií. Vím o několika případech, kdy kluci, u kterých trávila noc, ráno zjistili, že si odnesla něco na památku."

     My jsme se obrátili na tiskovou mluvčí policie, která nám potvrdila, že dívka je dokonce v současné chvíli v celostátním pátrání, protože na ní státní zastupitelství vydalo předběžný souhlas se zadržením.
     Policisté také vyzývá všechny poškozené, které měla Tereza R., vystupující občas i jako Tereza Vaňková, okrást nebo podvést, aby se přihlásili na nejbližší oddělení policie.

Tereza R.

Datum narození 1999
Pátrání vyhlášeno 12.9.2020
Bydliště - okres Plzeň
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Tereza R. je střední postavy, vysoká 165 až 170 cm, má modré oči a blond vlasy, které si různě barví. Pohybuje se po celém kraji.

     Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, pohybu či výskytu hledané ženy, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo  osobně na policejní služebnu.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…