Foto Video

Po střetu s kamionem skončil osobní vůz na střeše

Řidiče museli hasiči z vraku vystříhat, do nemocnice ho transportoval vrtulník

pátek 21. ledna 20:52 , aktualizace sobota 22. ledna 17:27

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V pátek krátce před pátou hodinou odpoledne došlo mezi Dehtínem a Kokšínem na Klatovsku ke střetu osobního vozu s nákladním. "Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič narozený v roce 1995 s vozem Volkswagen při průjezdu zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy, na mokrém povrchu se vozidlo dostalo do smyku a přejelo do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu s nákladním automobilem s návěsem řidiče narozeného v roce 1984," popsala tisková mluvčí policie s tím, že po střetu skončil návěs napříč přes oba jízdní pruhy a osobní auto převrácené v příkopu.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, řidiče osobního vozu museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického zařízení a vzhledem k vážnosti jeho zranění musel být na místo povolán i vrtulník LZS. "Záchranáři na místě ošetřili muže s těžkými zraněními, kterého následně v bezvědomí a se zajištěnými dýchacími cestami transportovali leteckou cestou na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.


     U řidiče nákladního vozidla byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem, u řidiče Volkswagenu byl s ohledem na utrpěné zranění nařízen odběr krve.
     "Škoda byla odhadnuta na 700 000 korun. Dopravní nehoda je nadále v šetření policistů DI Klatovy," doplnila mluvčí policie s tím, že silnice byla v době šetření uzavřena a provoz byl plně obnoven v sedm hodin večer.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!